fbpx

Tegla zacin staklena crna/Тегла зачин стакло 1500мл

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 069824 Категорија:

Капацитет:1500мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в18см ш11см х 11см