fbpx

Tегла зачин стакло бело 2000мл 21*11*11см/ Tegla zacin staklena

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 069893 Категорија:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:2000мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в21см ш11см х 11см