fbpx

Тегла зачин стакло бело 1000мл 13*11*11см/Tegla zacin staklena belo

Бесплатна достава

160 ден

Compare
Шифра: 069817 Категорија:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:1000мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в13см ш11см х 11см

Димензии 13 × 11 × 11 cm