fbpx

Тегла зачин бело стакло 1500мл 17*10см/Tegla zacin staklena

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 069855 Категорија:

Стаклена Тегла декоративна за зачин кој ке ви ја разубави вашата кујна.

Капацитет:1500мл

Материјал:стакло/пластика

Димензии:в18см ш11см х 11см