fbpx

Декоративни бамбус корпи ф28

Бесплатна достава

460 ден

Compare
Шифра: а19342 Категорија: Tag:

✅Димензија-ф28 в20см

✅Материјал:бамбус јутен

 

✅Новите бамбус корпи може да ги искористете на повеже начини.Плетени корпи во кој можете да садете цвеќиња, се вклопуваат на секаков интериер и екстериер и му дават посебен сјај

✅Создадени се од хоризонтални ленти и две рачки кои овој производ го прави многу практилен и лесен за транспорт.