Декоративни бамбус корпи/саксии ф17см

Бесплатна достава

280 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 56172 Категорија: Tag:

Димензии: в20см ф17см

Материјал:бамбус/метал

Новите бамбус корпи може да ги искористете на повеже начини.Плетени корпи во кој можете да садете цвеќиња, се вклопуваат на секаков интериер и екстериер и му дават посебен сјај.

Плетените бамбус корпи се достапни во 4 големини што овозможува да си ја изберете перфектната димензија која вам ви одговара.