fbpx

Џогер со микрофибер SPIN MOP 360°

Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: 202168 Categories: , ,

Карактеристики
1. Дизајн за лесно  отстранување дамки од вода на земја, стакло, итн.
2. Самочистење, без валкани раце, едно притискање и едно повлекување, дамки од коса / остатоци / масло / сите дамки може лесно да се отстранат
3. Исчистете без да се превиткувате, работете послободно, заштедете време и напор да уживате во чист живот

Карактеристиките на производот главно се опишани во детали

Спецификација
Боја: Црвена
Големина: 38x12x130cm
Тежина: 0,9 кг
Материјал: Не’рѓосувачки челик + крпа од микрофибер + ABS