Пархетарка микрофибер со механизам пропрскување Babado 002746

Бесплатна достава

500 ден

Compare
Шифра: 002746 Categories: ,

Лесен лизгачки џогер со спреј за сите видови подови, плочки и фини површини.
Резервоарот на џогерот се полни со вода и средство за чистење или полирање. Едноставно е, прснете и започнете со џогирањето.

  • лесна микрофибер крпа која едноставно се вади и се пере во машина
  • резервоар со капацитет од 800ml доволни за 400 прскања
  • со копче на ергономичната рачка се пропрскува
  • чистење и бришење 2 во 1
  • ротирачка основа