fbpx

Дозер за масло и оцет прскалка /Dozer za ocet i zejtin prskalka

Бесплатна достава

190 ден

Compare
Шифра: 727314 Категорија:
Распрскувач од нерѓосувачки челик и стаклено шишенце што може да се наполни со оцет, масло, вода, вино и сл.
Нанесувањенто масло во вашата омилена салата,тава за пржење,или директно врз вашето месо, 
никогаш не било полесно и уредно без да се измрсите вие и вашиот простор за готвење.
Димензии:175мм х 40мм
Капацитет:100мл