fbpx

Дозер за шишиња од не’рѓосувачки челик, точење алкохол со капачиња за прашина ОРТ-2515

Бесплатна достава

79 ден

Compare
Шифра: ОРТ-2515 Categories: , Tags: , ,
Тие се вклопуваат во повеќето различни шишиња за пијалоци, шишиња за маслиново масло, за оцет.
Лесно се отстранува и заменува, само се мие со рака во вода со сапуница и спремни се за повторно користење.

Последно прегледани производи