fbpx

Дозер за шишиња за точење алкохол, пластика, заоблен дизајн за истекување

Бесплатна достава

119 ден159 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: ,
Заострениот дизајн нуди контрола, прецизност и најсовршена брзина на истурање.
Тие се вклопуваат во повеќето различни шишиња за пијалоци, шишиња за маслиново масло, за оцет.
Лесно се отстранува и заменува, само се мие со рака во вода со сапуница и спремни се за повторно користење.
Избери литража

0.3ml, 0.4ml