fbpx

Дозер за течен сапун 02029

Бесплатна достава

79 ден

бела
розе
светло плава
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: ,
✅ Изработен од издржливата пластика отпорна на падови и не е лесно да се скрши.
✅ За повеќекратно користење и полнење
✅ Идеален за бања и кујна