РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Друштвена игра МЕМОРИЈА – музички инструменти

120 ден

Картон од обновливи извори.

НАПОМЕНА: Не содржи ситни делови кои можат да предизвикаат непријатности кај децата.

ШИФРА: 000213 Категорија
Сподели:

Најмалку е потребен еден играч кој може да ја игра играта самостојно. Нема граница колку дополнителни играчи може да играат.

Играта е составена од 36 картонски картички. Секој играч се обидува да најде две исти картички и да запамети каде се идентичните картички за да успее да направи пар од истите…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Друштвена игра МЕМОРИЈА – музички инструменти

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД