fbpx

Сталажа дрвена 4/1 Скала 136х41см 007827 1720ден

Бесплатна достава

1.720 ден

Compare
Шифра: 007827 Категорија: Tag:

Карактеристики на производот:

Боја: натур/дрво/кафеава

Материјал: сурово дрво
може да се третира со масло, парафин или лак за поздрава површина