fbpx

Држач за чадор на преклопување-метален/Drzac za cador

Бесплатна достава

900 ден

Compare
Шифра: 02338 Категорија: Tag:

На преклопување, лесен за носење.

Изработен од не р’ѓосувачки метал.

Идеален за чадор за риболов, чадор на плажа, чадор за сончање, чадор за рекламирање, бандера, свадбен лак или градина итн.;
Централната дупка може да се прилагоди на скоро сите чадори и погодна за различни големини