fbpx

Држач за хартија и фолија 3во1 организер 499950

Бесплатна достава

680 ден

Compare
Шифра: 499950 Категорија: Tags: , ,
  1. Држачот за кујнски хартии е прилагодлив, за да може да се смести ролна од која било големина,а држачите за фолија и фолија за храна овозможуваат лесно и чисто рабче сечење со две лизгачки ножеви.
    Олеснете и средете ја вашата кујна за практично работење без маќи.