fbpx

Држач за ролни/drzac za rolni

Бесплатна достава

140 ден

Compare
Шифра: 700928 Categories: ,

Иноксен држач за кујнска хартија.

Практичен и модерен додаток.
Материјал- Инокс
Димензии- 28см