Држач за ролни

Бесплатна достава

180 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: орт2292 Categories: ,

Иноксен држач за кујнска хартија.

Практичен и модерен додаток.
Материјал- Инокс
Димензии- 39см