Држач за саксии метален 3/1 пирамида 32*21*100см 14788/Drzac saksii metalen most

Бесплатна достава

1.080 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 14788 Categories: ,

Mатеријал: Ковано железо

Димензии 21 × 100 × 32 cm