fbpx

Држач за саксии метал 50*35*107см во форма на велосипед 14834

Бесплатна достава

1.700 ден

Compare
Шифра: 14834 Categories: ,

Mатеријал: Ковано железо

Димензии 50 × 107 × 35 cm