fbpx

Држач за саксија метал / Drzac saksija metal

Бесплатна достава

320 ден380 ден

Ф20
Ф25
Ф30
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: ,

Материјал: Ковано железо

димензија

Ф20, Ф25, Ф30