fbpx

Држач за во бања

Материјал-пластика

Бои: бела, сивa

Три вида на монтирање: заштрафување, монтирање на туш, лепење

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

130 ден

Compare
Шифра: 15401 Категорија: