fbpx

Држач за жардинерија метално балкон /15550/ drzac zardinerija metalen

Бесплатна достава

69 ден

Compare
Шифра: 15550 Категорија:

Meтален држач за жардинерии кој може да стои на секоја ограда или балкон.

Нека блесне во посебен сјај вашиот балкон, градина или ограда.