fbpx

Цедач за садови 38030 двоспратен пласифициран

Димензија:

12 x 26 x 50cm

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

749 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 38030 Категорија: