fbpx

Ѓезве електрично Lider 0.2L

Бесплатна достава

500 ден

Compare
Шифра: 729167 Categories: , Tag:

Изработено од квалитетна пластика што не е опасна за околината. 

Вашето кафе ќе биде готово за само неколку секунди!

Ги спасува своите корисници од неволјите со бавното подготвување кафе дури и во најпрометните денови.
Фактот дека отпорот е во скриена структура гарантира дека нема потреба од чистење дури и кога се користи со години.

Привлекува внимание со своите технички карактеристики. 

Капацитет на чашата: 5 

Боја: Сина

Термостат: Да

Моќност: 1000 W

Капацитет: 0,2 Л