fbpx

Факел

Бесплатна достава

80 ден

Нема на залиха

Compare
Категорија:

Материјал- Бамбус
Времетраење на горење – до 72 часа без престан
Во црниот дел се става газија,зависно од потребите
Боја – Натурал
Димензии- 60 см
Шифра -99056