fbpx

Филџан 250мл

Бесплатна достава

60 ден

Compare
Шифра: 823011 Категорија:

Керамички филџани во разни дизајни од 250мл.

Прекрасен дизајн кој одговара на секаква пригода.

Филџан кој треба да го имате во вашата витрина.