fbpx
Бесплатна достава

360 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 805611 Категорија:

Елегантни филџани од порцелан со висок квалитет, со класичен дизајн

Трајни и цврсти рачка за држење спречува да не се изгорете од врелиот пијалок.

Капакот ќе го задржи вашиот пијалок топол и ќе го заштити од надцорешни влијаниа како прашина инсекти и слично.

Лесна за миење, одржување и складирање. Во пакувањето спаѓаат:филџан,капак и златна лажичка.