fbpx
Бесплатна достава

360 ден

Compare
Шифра: 805613 Категорија:

Додадете посебен вкус на вашето кафе!

Слатки филџани од порцелан со висок квалитет, одличен подарок за вашите пријатели и сакани.

Трајни и цврсти рачка за држење спречува да не се изгорете од врелиот пијалок.

Лесна за миење, одржување и складирање.

Во пакувањето спаѓаат:филџан,тацна и златна лажичка.