РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Додадете посебен вкус на вашето кафе!

Слатки филџани од порцелан со висок квалитет, одличен подарок за вашите пријатели и сакани.

Трајни и цврсти рачка за држење спречува да не се изгорете од врелиот пијалок.

Лесна за миење, одржување и складирање.

Во пакувањето спаѓаат:филџан,тацна и златна лажичка.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџан

360 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД