Бесплатна достава за нарачка над 2999 ден.

Фиџан со феноменален изглед модерен луксузен дизајн за во канцеларија,луксузни локали,кујни и вашиот дом.

Прекрасно изработено со повеќе текстури од квалитетен порцелан.

Во пакувањето спаѓаат филџан лажица и капак.

Капацитет:380мл

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџан

460 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД