fbpx
Бесплатна достава

460 ден

Compare
Шифра: 805607 Категорија:

Фиџан со феноменален изглед модерен луксузен дизајн за во канцеларија,луксузни локали,кујни и вашиот дом.

Прекрасно изработено со повеќе текстури од квалитетен порцелан.

Во пакувањето спаѓаат филџан лажица и капак.

Капацитет:380мл