fbpx

Глинен сад 34см х 18см огноотпорен 748414

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 748414 Categories: ,

Димензии: 34см х 18см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.