fbpx

Глинен сад 32см х 18см огноотпорен 789114

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 789114 Categories: ,

Димензии: 32см х 18см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.