fbpx

Глинен сад 24см х 14см огноотпорен 879848

Бесплатна достава

100 ден

Compare
Шифра: 879848 Categories: ,

Димензии: 24см х 14см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.