fbpx

Глинен сад Ф24см*7см огноотпрен 001589

Бесплатна достава

160 ден

Compare
Шифра: 001589 Categories: ,

Димензии: Ф24см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.