Глинен сад Ф26см*7см огноотпорен 740741

Бесплатна достава

480 ден

Compare
Шифра: 740741 Categories: ,

Димензии: Ф26см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.