Глинен сад Ф27см*7см огноотпорен 001282/glinen ognootporen sad

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 001282 Categories: ,

Димензии: Ф27см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.