fbpx

Глинен сад 19см х 13см огноотпорен 745787

Бесплатна достава

80 ден

Compare
Шифра: 745787 Categories: ,

Димензии: 19см х 13см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.