fbpx

Глинен сад со капак за печење ф32*7см 50139

Бесплатна достава

620 ден

Compare
Шифра: 50139 Категорија:

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.