fbpx

Глинен сад за печење 40*25см 50133

Бесплатна достава

420 ден

Compare
Шифра: 50133 Категорија:

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.

Димензии 40 × 22 × 8 cm