Глинен сад 40см х 15см огноотпорен 754457

Бесплатна достава

350 ден

Compare
Шифра: 754457 Categories: ,

Димензии: 40см х 15см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.