Глинена здела Ф15см*5см огноотпорен 776886

Бесплатна достава

60 ден

Compare

Димензии: Ф15см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.