fbpx

Глинена здела ф17*5см огноотпорн 775548

Бесплатна достава

80 ден

Compare

Димензии: Ф17см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.