Глинена здела ф11*4см огноотпорен 20079/Glinena zdela

Бесплатна достава

30 ден

Compare

Димензии: Ф11см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.