Глинена здела Ф13см*5см огноотпорен 777888

Бесплатна достава

40 ден

Compare
Шифра: 777888 Categories: ,

Димензии: Ф13см

Погоден за употреба на рерна. Производите се направени од традиционална црвена кал, погодна за миење садови, рерна и микробранова печка. Сертифицирани со EN стандард за безбедност на храна.