fbpx

Градинарски алат / Мини челичен гребен/gradinarski alat celicen greben

Бесплатна достава

160 ден

Compare
Шифра: 090678 Категорија: Tag:

Алатка за пресадување која ќе ви се најде во вашата домашна градина
Пренослив алат за копање и пресадување
Карактеристики:
Челичен материјал со висок квалитет, траен и практичен.
Рачката е дизајнирана според ергономијата, не се лизга, овозможува лесно движење на зглобот и намален замор на рацете додека работите.
Совршена алатка за вашата градина
Спецификација:
Материјал: Цврст кален челик
Боја: Како што е прикажано на сликата
Должина: 30cm
Ширина: 8,5 см