fbpx

Гумена подлога за чаши, ресторани, барови 012491

Бесплатна достава

349 ден

Compare
Шифра: 012491 Categories: , Tags: , , ,
Густата конзистентност и нелизгавата површина го намалуваат лизгањето, како и шансите за кршење на чашите
Површината овозможува проток на воздух под стаклото за ефикасно сушење
Совршени за ресторани, барови и Ваши сопствени домашни барови