fbpx

Модли за колачи 5/1 пластика

Бесплатна достава

60 ден

Compare
Шифра: 518584 Categories: , Tag:

5 парчиња симпатични калапи за колачиња

Карактеристики:
1. Безбедност на материјалот: направен е од пластика, не содржи штетни и токсични хемикалии.
2. Има сјаен изглед, има убаво чувство на допир, нема остри рабови, безбеден е за деца.
3. Со овој калап ќе создадете оригинални колачи.
4. Лесен за употреба, чист, не се деформира и е многу издржлив.
5. Има мала тежина и пренослива големина, лесен е за употреба.

Пакет вклучува:
5 парчиња, различни големини

 

Форма

ѕвезда, елка, човече, цвет