fbpx

Керамичка чашка термос 450мл My bottle

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 411117 Категорија:

Керамички термос 450мл кој ќе го држи вашиот пијалок топол/ладен со часови.

Модерен минималистички дизајн за сечиј вкус