fbpx

Саксија Ќерамичка ф19*13см во форма на филџан со тасна 802120

Бесплатна достава

520 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 802120 Categories: ,

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…