Саксија ќерамичка ф14*10см во форма на филџан со тасна 802121

Бесплатна достава

320 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 802121 Categories: ,

Нова линија на саксии кои само ја дополнуваат убавината на цвеќето…